Az úgy kezdődött, hogy két fiatal kutató, Polonkai Bálint és Huszár Dávid gondoltak egy merészet, oszt megpályáztak a Kétfarkúak ROSANÉKATÉKA pályázatán egy Japánban tartandó tudományos  konferencia részvételt, és ráadásul meg is nyerték. Így történt, hogy a  „Searching for descriptive morphometric parameters of echinoids using 3-D photogrammetric modelling”, ami azt jelenti, hogy ööööö... szóval a tengeri sün őskövületek kutatása témában előadást tartottak. 35 ország, 200 résztvevője előtt. Japánban. Amit mi itthon így nem hallhattuk, de most elhozzák nekünk. És lefordítják nekünk magyarra és érthetőre. Hogy mi is értsük. És még a konferenciáról is lesz mese, meg Japánról.  


Hol: SZIMPLA TEREM, VIII. Kazinczy utca 12. (A Szimpla Kert mellett.)Mikor2018. október 31. szerda,  18:00-tól kb.20:00-ig


Előadó: Polonkai BálintSzervező: Zágon Zsu +36 30 479 9067  nepfoiskola.zsu@gmail.com 

 
Az élmény megfizethetetlen, ezért a tanfolyam ingyenes, de az alábbi űrlapon regisztrálj, kérlek!